-بوم-گردی-بهشت-شور
  • بوشهر, ایران

اقامتگاه بوم گردی بهشت شور تنگستان بوشهر دارای 2 طبقه با ظرفیت اسکان و پذیرش مجموعا 10 گردشگر است. در طبقه همکف این اقامتگاه استخر سرپوشیده وجود دارد و در طبقه بالا واحد اقامتی شامل یک اتاق خواب، هال پذیرایی، آشپزخانه با تمامی لوازم و تجهیزات مورد نیاز آشپزی، یخچال، تلویزیون، مبلمان، میز غذاخوری، سرویس بهداشتی ( توالت ایرانی و فرنگی ) و حمام می باشد. در حیاط بزرگ و دلباز این مجموعه آلاچیق ساحلی با تخت و صندلی چوبی قرار دارد که محل مناسبی برای دورهمی، شب نشینی و لذت بردن از آب و هوای مطبوع منطقه می باشد.

از جمله امکانات این اقامتگاه می توان به پارکینگ غیر مسقف در حیاط خانه برای حدودا 6 خودرو، پرسنل مسلط به زبان انگلیسی جهت راهنمایی مهمانان غیر ایرانی، راهنمای محلی تورهای گردشگری برای بازدید از جاذبه های روستا و مناطق اطراف، باربیکیو و آلاچیق در محوطه، وسایل خواب مانند پتو وتشک، سیستم گرمایشی و سرمایشی ( کولر گازی و بخاری گازی ) اشاره کرد.

نخلستان خرما، حوضچه پرورش میگو، اسکله صیادی، سرای خیام، ساحل گردشگری دلوار، آبگرم درمانی و قلعه کلات اهرم، تنگ بنینون و کوه بیرمی، تنگه خاییز، قبر جنرال ( ژنرال انگلیسی )، بوستان شغاب بوشهر و چشمه آبگرم میر احمد از جمله جاذبه های دیدنی این منطقه هستند که مورد توجه گردشگرایان قرار دارند.

بررسی اجمالی

  • دسته بندی : هتل و اقامتگاه

در مورد این نقد و بررسی بگذارید

  • کیفیت
  • قیمت
  • خدمات